5.00 / 1 oy

Bundle haberleri bozdu mu bana mı öyle geliyor?

Haber sitelerini okumayı bırakalı çok olmuştu çünkü tümü ya aşırı hükümet yanlısı haberler yapıyorlardı, ya da içinde yanıtı olmayan soruları başlık yaparak clickbait yapıyorlardı. Bundle uygulamasını keşfettiğimden beri önemli haberleri bundle'dan takip etmeye başladım. Sadece haber değeri taşıyan önemli olayları internetten referans vererek paylaştıkları için uzun bir süre de severek kullandım. Ama son günkerde bundle'ın içerik belirleme sisteminde ya da manuel değerlendirme yapan bir editör ekibi varsa bu ekipte ciddi bir değişiklik olduğunu düşünüyorum.

Son zamanlarda artık önemli haberlerden ziyade reklam olduğunu tahmin ettiğim haberler ve clickbait içerikler bildirim olarak düşmeye başladı ve ben de bundle uygulamasını kaldırarak haberleri sosyal medyada takip ettiğim birkaç kanal üzerinden takip etmeye karar verdim. Acaba bundle uygulaması sadece bana mı böyle tutarsız haberler göndermeye başladı yoksa herkeste durum aynı mı?

Sonuç olarak çok güzel bir fikir ve başarılı bir uygulama benim için kullanışsız hale geldi, bildiğiniz bundle alternatifi uygulamalar varsa onları da yazar mısınız?

lews

18.09.2020 12:53

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 2 Ocak 2022 00:28
    0

    bildirimleri fazlaca gelmeye başladığında kaldırmıştım, whatsapp gruplarından zaten artık memleket gündemi takip edilebilir oldu o zamandır aramıyorum

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bundle haberleri bozdu mu bana mı öyle geliyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.