5.00 / 1 oy

Broadlink Infrared Mini ile Google Home Entegrasyonu Yapmak

Otomatik kapılar cep telefonu ile açılabilir mi? çözümündeki uygulamayı evde yapabilmek için Broadlink Infrared Mini ürününden satın aldım. Ürün kızılötesi sinyaller yayarak ulaşabildiği tüm uzaktan kumandalı cihazlara (kumanda tuşlarını önceden tanıtmak şartıyla) uzaktan sinyal gönderebiliyor ve bu sayede televizyon, ses sistemi, uzaktan kumandalı garaj kapısı, klima aklınıza ne geliyorsa uzaktan kontrol edebiliyorsunuz. Ama ben bu konforu bir sonraki noktaya taşımak ve Google Home ile Broadlink Infrared Mini ürünlerini entegre etmek istiyorum, böylece sesli komutlar vererek uzaktan kumandalı tüm cihazları kontrol etmiş olacağım.

Google Asistan içinde Broadlink ürünlerini entegre etmek ile ilgili bir ayar bulamadım, açıkçası Google Home ürününe de pek aşina sayılmam ve hakim olduğum da söylenemez. Ama bir şekilde akıllı ev otomasyonlarında çok daha karmaşık entegrasyonlar yapılabildiğine göre bu sorunumun da bir çözümü olması gerekir diye düşünüyorum. Broadlink ürünlerinin Google Home'a tanıtılması ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar neler yapmam gerektiği ile ilgili bilgi verebilirlerse çok sevinirim.

ultrack

22.01.2021 17:42

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Broadlink Infrared Mini ile Google Home Entegrasyonu Yapmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.