5.00 / 1 oy

Boyun ağrısı için yastık tavsiyesi

Bir süredir boyun ağrısı çekiyorum ve sabahları da boyun ağrısı ile uyanmak çok yormaya başladı. En azından geceleri sağlıklı bir uyku çekebilmek için yastıkları incelemeye başladım. Tempur yastık serileri arasında boyun ağrıları için üretildiği ifade edilen iki yastık arasında kararsız kaldım.

Yatsan Tempur Syphony Large Medikal Yastık: 670 TL

Tempur Ombracio Yastık: 870 TL

Yastık için fiyatları çok fazla olsa da sağlık için insan parası neyse vereyim yeter ki boyun ağrılarımı geçirsin demeye başluyor. Bu serileri da görmemiş ve denememiş olsam da tavsiye edildikleri için sipariş vermeyi düşünüyorum. Bu soruyu açmamın nedeni ise benzer (daha ucuz ya da pahalı olabilir) yastık üreticileri ya da yastık modelleri varsa bilenler belki paylaşmak isterler diye düşündüm. Tek marka Tempur değil sonuçta, her markanın da daha iyi ya da kötü ürünleri olabilir. Boyun arğrısı için yastık önerisi sunmak isteyenler varsa katkılarından memnun olurum.

Zühal Ersan

26.10.2019 14:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Boyun ağrısı için yastık tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.