5.00 / 1 oy

Boyner’de “ödeme bilgisi alınamadı” uyarısı

Boyner’de kullanabileceğim hopi paralarım bulunmakta ve süresi de 2 gün içinde bitecek. Ürünleri sepetime ekleyip hopi kodumu giriyorum, sonrasında size ve sepetinize uygun olan kampanyalar seçeneğinde çıkan maddelerden birini seçiyorum. Adres seçimi yapıp, kart bilgilerimi girdikten sonra alışverişi tamamla butonunu seçtiğimde neden bilmiyorum “ödeme bilgisi alınamadı” uyarısı çıkıyor. 

Tüm işlemleri baştan yaparak farklı bir banka kartı kulladım yine aynı uyarıyı verdi. İkinci kartımı aynı gün içinde farklı bir online alışveriş sitesinde kullanmasam diyeceğim ki kartımda hata var o da değil. Boynerin internet sayfasında yaptığım işlemlerin aynısını uygulamayı indirerek tekrar tekrar defalarca yaptım fakat sonuç aynı “ödeme bilgisi alınamadı”. İki bankayı da aradım durumu bildirdim. Kartlarda bir sorun olmadığı ve mağaza ile görüşmem gerektiği belirtildi her iki banka tarafından da. Şimdi benim anlamadığım boyner bu uyarıyı özellikle mi yapıyor insanlar kupon kodunu kullanamasın diye? Yani başka bir açıklama bulamıyorum ben. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için geçerli saat dilimini de kaçırdığım için arayıp bilgi edinemiyorum. Bu gidişle kampanyadan yararlanamadan kalacağım açıkta. 
 

nigaronat

11.01.2021 22:51

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Boyner’de “ödeme bilgisi alınamadı” uyarısı

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.