5.00 / 1 oy

Bebek Masaj Seti Kullanmayı Tavsiye Eder Misiniz?

İnternette lavanta yağı, krem, pamuk havlu ve doğal bebek masaj yağı ile birlikte satılan kitler görüyorum. Bu kitlerin bebeklere masaj yapmak için kullanılması ile ilgili oldukça faydalı olduğu iddia ediliyor. Acaba bu ürünlerin bebeklere gerçekten iddia edildiği gibi faydaları var mı yoksa aileler bebekleri için ne olsa alırlar zihniyetinin yeni bir buluşu ile karşı karşıya mıyız?

Açıkçası bugüne kadar ne kendi ailemde, ne de arkadaşlarımda herhangi bir bebek için böyle bir uygulama yapıldığına hiç tanık olmadım. Setteki ürünlere teker teker bakınca bebeğe zararı yoktur belki ama faydası olup olmayacağından da şüpheliyim.

Ürünlerin tanıtım metinlerinde bebeklerin kas gelişimleri, dolaşım sistemleri, uyku düzenleri ve hatta duygusal olarak bağlanmaları için bu ürünlerin faydalı olduğu gibi iddialar var. Şu markanın şu ürünü demiyorum çünkü birden fazla benzer ürün görüyorum ve tümünün de hem içeriği üç aşağı beş yukarı aynı, hem de benzer iddialar sunuyorlar. Bu ürünleri alıp da bebeği için kullanan ve olumlu bir faydasını gören var mı? Benzer şekilde bebekleri için zararını ya da benzer yan etkilerini görenler varsa onlar da bilgi verebilirlerse çok sevinirim.

esmersu

01.09.2020 21:42

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bebek Masaj Seti Kullanmayı Tavsiye Eder Misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.