5.00 / 1 oy

Bagaj Varsa Online Check-in Yapılabilir mi?

Uçakta sadece yanıma alabildiğim bavullarla seyahat etmek gibi bir alışkanlığım var çünkü bagaja verdiğim bavulların nasıl fırlatılarak aktarıldıklarını ve taşındıklarını çok kereler gördüm ve bavullarım da içindeki eşyalar da benim için kıymetli olduğu için sadece olmazsa olmaz eşyaları yanımda götürüyorum ve onları da kabin boy bir çanta ile uçakların koltuklarının üst kısmındaki göze koyuyorum. Yüküm de daha az olmuş oluyor, check-in yaparken de online olarak check-in yapıyorum ve girişte de bavul vermeden biletimi alarak uçağa geçiyorum.

Ama bu sefer bagaja bavul vermek durumunda kalacağım bir seyahate çıkmam gerekiyor ve aklıma takılan bir soru var. Merak ettiğim konu ise check-in işlemi ile bavul arasındaki ilişki. Acaba bavul olunca da online check-in yapmak ve bileti teslim alma aşamasında bavulu görevliye teslim etmek mümkün mü yoksa bavulu olan yolcuların check-in işlemlerini manuel olarak havalimanında yapmaları mı gerekir?

mesut

20.08.2020 09:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bagaj Varsa Online Check-in Yapılabilir mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.