5.00 / 1 oy

Apartmanda fiber internet var mı nasıl anlarım?

Selamlar, evde zaman geçirme süresi uzadıkça internet başında daha fazla zaman geçirmeye başlamış olduk, özellikle ev halkı olarak kalabalık olan ailelerde de aynı anda netflix vb birden çok hızlı bağlantı gerektiren işler oldukça adsl gibi yavaş internet hızları yeteriz gelmeye başladı. Hizmet aldığım İSS firmasını aradım ve Adsl'in altyapı olarak belirli bir limiti olduğunu söylediler ve daha hızlı bir internet bağlantısı için fiber internet kullanmam gerektiğini anlattılar. Güzel de apartmanda fiber altyapısı var mı yok mu ben nereden bileceğim? Tamam başvuruyrum desem 12 aylık taahhütte bulunmam gerekiyor, ama taahhüt verdikten sonra sizin bulunduğunuz yerde fiber internet altyapısı yokmuş, bu yüzden adsl hızı ile internete bağlanmaya devam edeceksiniz derlerse kime neyi anlatacağım ben? Bu tip firmalar başvurması kolay ama üyelikten çıkması zor firmalar olduğu için önceden fiber internet bağlatıp bağlatamayacağımı öğrenmek istiyorum, bu bilgiyi en sağlıklı şekilde kimsen öğrenebilirim?

aliduman

18.04.2020 15:25

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 6 Aralık 2021 00:59
    1

    superonline (ve muhtemelen fiber internet hizmeti veren diğer sevis sağlayıcılar da) internet sitesinde adres yazdığınızda o konumda fiber internet altyapısı olup olmadığını söylüyor, internet sitesini kullanmak istemezseniz telefonla da müşteri hizmetlerinden bu bilgiyi talep edebilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Apartmanda fiber internet var mı nasıl anlarım?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.