5.00 / 1 oy

Ankara'da TV Koltuğu Tamiri Yapan Döşemeci Tavsiyesi

Ayakları açılan ve yer yer TV koltuğu ya da baba koltuğu olarak koltuklardan birisini yaklaşık 4-5 yıldır kullanmaktayım ve artık koltuğun neredeyse sağlam bir yeri kalmamış olmasına rağmen çok rahat olduğu için kullanmaya devam ediyorum. Yaklaşık 2 yıldır ayak destek kısmını açan tutma kolu kırık ama halatını alt çekme koluna bağlayarak dışarı çıkarttım ve üstte açıkta kalan kabloyu çekince yine ayakları açıldığı için yine kullanmaya devam ediyorum. Üzerindeki döşeme de kalitesiz suni deriymiş muhtemelen çünkü önce pul pul soyulmuştu, şimdi ise artık paramparça olma seviyesine kadar geldi. Altındaki sünger halen görünmediği için ve muhtemelen de süngeri bol koydukları için koltuk sinir bozucu bir şekilde halen çok rahat ve kullanmaya da devam ediyorum ama pandemi bittikten sonra eve bir misafir gelse de oturduğum koltuğun halini görse muhtemelen halime acır :)

Ankara'da eve gelip koltuğu alacak ve hem ayak destek kolunun tamirini yapacak, hem de döşemesini sıfırdan değiştirecek bir döşemeci arıyorum. İşlem bitince de geri teslim edecek ve parasını da elden nakit olarak alacak. Ankara'da tv kolruğu tamir etmeyi bilen bir döşemeci varsa ve tavsiye etmek isterseniz lütfen iletişim bilgilerini cevap olarak yazabilir misiniz?

ankarali_makalele

04.12.2020 08:56

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ankara'da TV Koltuğu Tamiri Yapan Döşemeci Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.