5.00 / 1 oy

Ahmet Kural Sıla Davası Sonucu Ne Oldu?

Televizyonda Ahmet Kural'ı görünce aklıma geldi, Ahmet Kural ile Sıla arasında darp ve şiddetten kaynaklı bir şikayet ve dava açılması olayı olmuştu ama benim gibi magazinden bihaber insanlar için ancak yıllar sonra öyle bişey vardı dimi ya diye akla geliyor. Popüler ve medyatik insanların yarısından çoğunu sokakta görsem tanımam, son birkaç yıllık magazin olaylarından da çok azını sadece gündem olabilecek kadar patırtı yaptılarsa duymuşumdur o kadar. Bu dava da eğer sonucu açıklandıysa bile haberim olmadı, gerçi google'da arama yapınca bütün haber sitelerinin de aynı sorunun yanıtını okuyucuya soruyor olmalarına bakacak olursak sonuçlanan bir şey de yok gibi. Ahmet Kural masum mu yoksa gerçekten otada bir şiddet var mı yine merak ettim, dava hakkınd gelişmeler olursa takip eden magazinsever arkadaşlar haberleri buraya yazabilir misiniz?

Metin.Hopur

25.06.2020 15:35

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 5 Aralık 2021 01:03
    0

    istinaf mahkemesindeydi sanırım en son ama sonra ben de takip etmedim, gündemden düşünce insan merakını da yitiriyor demek ki.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ahmet Kural Sıla Davası Sonucu Ne Oldu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.