5.00 / 1 oy

Ahmet Kural Mı Yoksa Murat Cemcir mi Daha Yetenekli?

Bu soruyu soracağınız her 10 kişiden 8'inin cevap olarak Ahmet Kural diyeceğine adım gibi eminim ama her iki oyuncunun kariyerlerine ve performanslarına yakından bakınca bence bu versusun kazananı açık arayla Murat Cemcir'dir. Ahmet Kural cevabını veren arkadaşların yanılgıya düştükleri konu ise İşler Güçler ve Kardeş Payı dizilerinde Ahmet Kural'ın canlandırdığı karakterlerin daha güzel yazılması ve sosyal medyada daha fazla paylaşılması olmuş olabilir. Diyemedim ya la repliği bile başlı başına gündem konusu olmuştu, Kardeş Payı dizisindeki Hidiv Kasrı sahnesinde de Ahmet Kural'ın yine kaş ve mimik performansı gayet başarılıdır ama Murat Cemcir'in bu diziler dışında oldukça başarılı bir kariyeri olduğu gözden kaçmasın.

Ahlat Ağacı filmi başlı başına mükemmel bir eser ve Murat Cemcir için tarihi bir performanstır. Çalgı Çengi ve Düğün Dernek'te de yine Murat Cemcir'in performanslarını çok başarılı buluyorum. Ailecek Şaşkınız ve Baba Parası ise bence vasat yapımlar olmalarına rağmen oynadığı karakterlere gayet renk katmayı başarmış yine Murat Cemcir. Pek popüler olmayan ama oldukça kaliteli bir yapım olan Yeraltı filmi de yine güzel bir eserdir ve izlenmesi gereken performanslar içerir.

Dediğim gibi herkesin farklı görüşlerinin olması normaldir ve azınlıkta kaldığımı bilerek bu versus sorusunu açıyorum, 

enricos

19.08.2020 10:58

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ahmet Kural Mı Yoksa Murat Cemcir mi Daha Yetenekli?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.