5.00 / 1 oy

Adnan Şenses Gülşen Bubikoğlu'nun dayısı mı?

İnternetteki clickbait haberlerin attığı oltalara pek gelen birisi değilim ama vaktimin müsait olduğu bir ana denk geldiği için "o meşhur sanatçı bakın kimin dayısıymış" gibi normalde hayatta merak edip de bakmayacağım bir haberi sonuna kadar takip ederek bu enteresan bilgiye ulaştım ve google'dan da arama yaparak doğruluğunu teyit ettim. Adnan Şenses meğerse Gülşen Bubikoğlu'nun dayısıymış. Bence her ikisi de kendi dalında çok başarılı sanatçılar (seversiniz ya da sevmezsiniz ama başarılı olduklarını inkar etmemelisiniz) oldukları için birisinin torpili ile diğerinin bir yerlere gelmiş olması da mümkün değil ama aynı aileden biri müzik, diğeri de sinema dalında efsaneleşmiş iki ismin çıkmış olması büyük tesadüf ve şans. Bu bilgiyi siz dakikalarca aramakla uğraşmayın diye direk başlıktan paylaşmak istedim :)

çilegah

14.05.2020 06:10

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 23 Eylül 2021 21:49
    1

    enteresan bir bilgi, ama daha da ilginç olanın bu bilginin magazin konusu olarak yıllarca paylaşılmamış olması. şimdi hangi fenomen kimin nesi oluyor, hatta televizyondaki evlendirme programlarındaki yarışmacılar kimin nereden akrabası bu bile magazin konusu olarak her yerde paylaşılıyor. 80'lerin ciddi anlamda popüler iki simasından bahsediyoruz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Adnan Şenses Gülşen Bubikoğlu'nun dayısı mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.