5.00 / 1 oy

Abartılmış 10 Overrated Müzik Grubu

Herkesin beğenilerine ve sanatsal zevklerine saygım var, bu yüzden konuyu soru olarak açıyorum ki isteyen herkes kendi tercihini belirtebilsin. Bence müzik tarihinin gelmiş geçmiş en overrated 10 yabancı müzik grubunu aşağıdaki gibi sıraladım. İçinde birilerinin en sevdiği müzik grupları da olabilir ama dediğim gibi. Bence müzikalite olarak hak ettiklerinden fazla ilgi görmüş ya da tek bir hit ile yıllarca efsane olarak gereksiz yere anılmışlardır.

1 - Nirvana

2 - Nickelback

3 - Green Day

4 - Red Hot Chili Peppers

5 - The Doors

6 - Oasis

7 - The Eagles

8 - Coldplay

9 - Pearl Jam

10 - Motley Crue

farukeczanesiiiiii

09.11.2020 03:05

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 2 Ekim 2021 08:27
    2

    Nirvana'nın kariyeri daha uzun soluklu olabilseydi zaten sürekli bu kadar popüler kalamazlardı ve The Offspring gibi unutulup giden gruplardan birisi olurlardı. Listeye tepeden eklenmiş olması bence de doğru bir tespit.

    Mötley Crue her ne kadar aşırılıkları ile haber olmuş itici bir grup olsalar da kendi dönemlerinde başarılı çalşmaları var, bu yüzden bence overrated demek haksızlık olur.

    The Doors da klasikleşmiş eserlere sahip bir grup olarak overrated olmayı hak etmiyor

  • 15 Ağustos 2022 21:29

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Abartılmış 10 Overrated Müzik Grubu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.