5.00 / 1 oy

Abant'ta şömineli otel tavsiyesi lazım (2020)

Bolu Abant tarafında bir haftasonu kafa dinleme tatili yapalım diyoruz, şöyle hem şömineli, hatta mümkünse hem de jakuzili güzel bir tesis var mı bildiğiniz?

İnternetten Abant Şömine's Otel'in fotoğraflarına bakarak şimdilik buradan yer ayırmayı düşünüyorum (günlüğü 850 TL), daha hesaplı oteller de var göl kenarında ama Abant Şömine's Otel'in manzaralı odaları, az odalı butik yapısı ve her odada şömine olması hoşuma gitti.

Abant Köşkü de fotoğraflardan yine mükemmel görünüyor ama istediğim tarihlerde müsait yer olmadığı için elemek durumunda kaldım.

Bir de çok daha hesaplı olan Abant Aden Boutique Hotel & Spa var ama buraya bir sonraki ziyaretimde gitmek istiyorum. Dubleks suit, Şömine's Otel'in neredeyse yarı fiyatıymış (459 TL). Sınırlı tatil zamanına sahip olunca insan ilk beğendiğine gitmek istiyor.

Tüm beğenilerimi internetteki yorumlar ve tur firmalarındaki tanıtımlara istinaden yazdım. Eğer Abant bölgesinde tatil yapmış ve bir otel önermek isteyen varsa memnuniyetle görüşlerini öğrenmek isterim. Şikayetler ve öneriler her ikisi de olur.

 

koray güçel

02.03.2020 22:19

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 17 Eylül 2020 08:45
    3

    Abant Şömine's Otel'de daha önce bir gece kalarak tatil yapmış birisi olarak çok memnun kaldığımı hatırlıyorum. jakuziye girerim diye gittim ama üşendiğim için girmedim :) grup olarak gittik ve şömine karşısında arkadaşlarla sabaha kadar sohbet ettik. bir tek odaların yalıtımı çok iyi değildi, yan odadaki televizyon seslerini net olarak duyabildiğimizi hatırlıyorum.

  • 5 Eylül 2022 13:49
    1

    daha hesaplı bir çözüm için bkz: 4K Televizyon için şömine videosu nasıl açılır?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Abant'ta şömineli otel tavsiyesi lazım (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.