5.00 / 1 oy

Bodrum'da temiz ve güvenilir aile pansiyonu tavsiyesi

Merhabalar, mevsim tam dönmeye başlamışken ve sahil bölgelerinde halen denize girilebilir olma sınırının üzerindeyken son bir haftasonu tatilli kaçamağı yapalım istiyoruz. Bodrum ilçesi, doğası ve koyları ile çok güzel olmasına karşın son yıllarda turist istilası nedeniyle aşırı kalabalığa maruz kaldı ve bu olumlu özelliklerine rağmen sessiz sakin tatil isteyenler için alternatif olma özelliğini kaybetti. Ancak yaz mevsimi dışında ekim ya da mayıs gibi yaz öncesi ve sonrası dönemlerde hem daha sakin, hem de işletmelerin daha az agresif olması ile daha hesaplı olduğunu varsayarak haftasonumuzu, belki duruma göre de hafta içini de ekleyerek 10 günümüzü bodrum'da geçirmeyi düşünüyoruz.

Otellerden oldum olası tiksinen birisi olarak bir de covid ve pandemi parametreleri de eklendiğinde otellere gitmeyi hiç istemiyorum. Bunun yerine ailecek kalabileceğimiz butik, temiz ve kaliteli bir aile pansiyonunda kalmayı düşünüyoruz. Bodrum'da ya da civar koylarında temiz ve güvenilie bir aile pansiyonu önerisi olan varsa yerini ve adını yazabilir mi?

filiz nahya

08.10.2020 13:08

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bodrum'da temiz ve güvenilir aile pansiyonu tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.