5.00 / 1 oy

7. Nesil iPad için Kılıf Önerisi

10.2" boyutunda 7. nesi bir ipad satın aldım ama evde bile kullanmaya kıyamıyorum şimdi çizilecek korkusuyla. İnce ve katlanabilir kılıflar çok hoşuma gidiyor ama bu kılıf modellerinin bile kırk farlı çeşidi ve markası varmış. Hem kaliteli, kolay deforme olmayacak ve ileride yeni bir kılıf almamı gerektirmeyecek kadar kaliteli, hem de bir tablet parası daha ödememi gerektirmeyecek kadar hesaplı bir ipad kılıfı arıyorum. Arka kısmı katlanıp tableti dik durumda sabit tutmaya yarayan modellerden almayı tercih ederim.

FirCase markasının tablet kılıfı 59 TL, eğer kaliteli bir kılıf üretici ise tasarım modeli olarak aklıma en yatan kılıf şimdilik bu. Spigen markasının kılıflarını çok övüyorlar ama hem çok kalın hem de çok pahalı ürünler oldukları için muhtemelen tercih etmeyeceğim. CaseLogic markasına da çok güveniyordum ama hayal ettiğim gibi ürünleri yokmuş ipad için meğerse. Darbeye dayanıklı modeller yerine ince ve taşıması kolay modeller benim durumum için daha mantıklı.

Apple'ın kendi lisanslı tablet kılıfları varsa bile ben internette bulamadım, diğer markaların ürünleri de daha pahalı ama üç aşağı beş yukarı aynı tasarıma sahipler. ipad için kılıf kullanan ve kullandığı kılıftan memnun olduğu için önermek isteyen kimse varsa marka ve model önerisi yapabilir mi?

kurthan01

16.10.2020 08:48

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
7. Nesil iPad için Kılıf Önerisi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.