5.00 / 1 oy

500.000 TL'lik speaker Bang & Olufsen Beolab 90

İnternette ürünlere bakarken arada bir sıralamayı fiyata göre azalan sırada yapmayı seviyorum, bakıyorum ne varmış ya da ne satılıyormuş diye. Az önce gördüğüm ürüne ise inanamadım çünkü 137 kg ağırlığındaki bu speakar'ların fiyatı tam olarak 506.184,54 TL :)

Bang & Olufsen Beolab 90Açıkçası ürün başka bir sitede daha ucuza satılıyor mu diye açıp kontrol etme gereği de hissetmedim zira ne kadar indirim olacak ki ben bunu satın almaya ikna olacağım? :) Bir diğer merak ettiğim şey de bu ürünün kargosunun nasıl olacağı. İsmi lazım değil bir kargo firması taşırken fırlatma usulü kamyonete koyup geri alacağı bu ürünü bozuk çıkarsa iade edebiliyor muyuz? Ya da kargo firması eve geldiğinde evde olmazsam satıcıya bu ürünün iade olması nasıl olurdu? Hele bir de adamların sağlam gönderip kırık olarak kargo firmasından geri teslim almaları çok üzücü olmaz mıydı?

Açıkçası internetten satılması mümkün olmayan bu gibi ürünlerin sunulmasını bile garip buluyorum, amaç ne ola ki?

akılkarakter

28.11.2019 00:10

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 21 Kasım 2021 20:09
    1

    o zamanlar bile çok pahalıymış ama ürünün abd fiyat etiketi 100.000 dolar olduğuna göre bu cihazı bugün 1 milyon 100 bin Türk Lirasına satın alabilirsiniz. ilerleyen yıllarda gelecek yorumlar o gün daha da fazlası gerekeceğini yazmaz umarım.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
500.000 TL'lik speaker Bang & Olufsen Beolab 90

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.