5.00 / 1 oy

Zoom'da anonim olarak nasıl mesaj göndermek mümkün mü?

Zoom'dan uzaktan eğitimlere katılıyorum, hoca çoğu konuda çok hatalı bilgiler veriyor ama hata yaptığınız söylerseniz muhtemelen size takacak kadar da egolu birisi. Zoom'da mesaj gönderme alanında mesaj gönderdiğinizde adınız da görünüyor, peki zoom'da adını gizleyerek mesaj göndermenin herhangi bir yolu var mıdır?

Önce farklı bir hesap açarak derslere anonim bir hesaptan giriş yapmayı düşündüm ama derslere sadece davetiyeli hesaplar girebildiği için farklı bir hesapla oturumlara kabul edilemiyorum. Kullanıcı bilgilerimi değiştirsem de kullanıcı ID'si üzerinden farklı birisi olarak görüntülenmem mümkün değil. Dolayısıyla zoom içerisinde kendini gizle ya da gizli hesap gibi bir özellik varsa muhtemelen böyle bir özelliğe ihtiyacım var.

Bir eğitmene referans vererek hatalı bilgi vermekte olduğunu söylemek için bütün bunlara ihtiyaç olmamalı, bu yüzden her meslekte olduğu gibi akademisyenlerin de egoluları maalesef hiç çekilmiyor. Ama mimlenip de yıllarca dersin demirbaş öğrencilerinden birisi olmak istemiyorum takdir edersiniz ki.

Zoom kullanımı konusunda expert seviyesine gelen arkadaşlar var sitede görebildiğim kadarıyla, belki bu zor isteğim için de yardımcı olabilecek bir çözüm üretebilirler diye ümit ederek soruyorum.

efes

09.10.2020 00:03

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Zoom'da anonim olarak nasıl mesaj göndermek mümkün mü?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.