5.00 / 1 oy

Yıkanabilir N95 maske tavsiyesi

N95 maskelerin kullanım sürelerinin 3-4 saat olduğundan bahsediliyor ve bir maskenin fiyatı ortalama 5-10 TL aralığında. Yani 2 kişilik bir aile günde üçer maske kullansa aylık düzenli olarak 900-1800 TL arası bir gider demek bu. İşlerin zaten durduğu bu kriz ortamında kimsenin sadece maske için düzenli olarak harcayabileceği 1000-2000 TL gibi bütçeleri yok. Bu yüzden sürdürülebilir ve kaliteli bir maske çözümü olmalı.

Yıkanabilir maskelerin geçirgenliklerinin çok fazla olmalarından dolayı kullanımları pek tavsiye edilmiyor. Özellikle evde yapılan maskeler için kullanılan materyal seçimi çok önemli. Peki bilmeyen ve öğrenmek isteyen birisi olarak şunu öğrenmek istiyorum. Acaba hem yıkanabilir, hem de N95 seviyesinde geçirgenlik kalitesine sahip olan bir maske var mıdır? Her ay binlerce lira vermek yerine bir kere 500-1000 TL neyse verilir ve her gün kullanılır, hatta herkesin de kendi maskesi belli olmuş olur. Bilen arkadaşlara soruyorum, böyle bir ürün varsa lütfen cevaplar kısmına marka ve model ile birlikte link bırakarak ürün bilgisini paylaşabilir misiniz?

sevki34

06.04.2020 09:38

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 7 Aralık 2020 06:38
    0

    N95 maske bulunabiliyor mu da yıkanabilir olanını bulalım? En son eczanelerde satılmaya başlanacağı fakat onları da zaten sağlık çalışanları alabilir diye haber okumuştum. Ayrıca N95 maskeler şu kapaklı olanlarsa onları kullanmayın filtresi yok diyorlar? İyice kafam karışıyor maske işinde bile...

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yıkanabilir N95 maske tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.