5.00 / 1 oy

Yazılabilir silinebilir duvar sticker'ı iş görüyor mu?

ben de isterdim atom fiziği hesaplamalarım için ayaklı bir yazı tahtasına ihtiyacım olmasını ama dart skorlarını tutmak için duvara yapıştırıp boardmarker tahta kalemi ile üzerine sürekli skorları yazıp silmek amacıyla kullanacağım bir suvara yapışan tahta sticker'larından almam gerekiyor. Farklı marka ya da modeller için internette çok olumlu ve olumsuz yorumlar görünce burada sormanın daha mantıklı olacağına karar verdim. Bu kadar sık yazmaya karşı her defasında temizlenebilen, duvara kendinden yapışkanlı olarak yapışabilen ve ilave bir yapıştırıcıya ihtiyaç duymayan ürünler var. Aynı zamanda bu ürünleri sökünce de duvarda kalıcı bir iz ya da leke bırakmadıklarını iddia ediyorlar. Sizce bu ürünler alınarak iş görmesi sağlanabilir mi?

2 tanesi ortalama 45-50 TL'ye satılıyor e-ticaret sitelerinde, reklam olmasın diye görsel koymuyorum.

ediz

12.08.2019 15:53

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 14 Ağustos 2019 16:58
    0

    Kız kardeşim ingilizce öğretmeni ve kendi evi için dediğiniz üründen almıştı. Yazı tahtaları hem pahalı hem de yer kaplıyor.  Özel öğrencileri geldiğinde kullanıyor rahatlıkla. Ya da kendi çalışmalarını yaparken de kullandığı oluyor. İki tane yanyana duruyor odasında. Burada önemli olan kullandığınız tahta kaleminin silenebilir olması. Bazı kalemler o kadar zor siliniyor ki tahtada bile iz bırakıyor. Bir diğer husus da yeterli boş duvarınızın olması elbette. 

  • 4 Aralık 2021 01:23
    0

    1 sene kadar iş görüyor ama sonra duvardan düşüyor, tutkal gibi bir malzemesi olmadığı için zaten tekrar yapışmıyor da duvara ve atmak durumunda kalıyorsunuz üzerindeki notlarla birlikte

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Yazılabilir silinebilir duvar sticker'ı iş görüyor mu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.