5.00 / 1 oy

instagram'da nasıl ödeme alabilirim?

Bir süredir instagram'da el işi çeşitli ürünlerin satışının yapılacağı bir dükkan açmayı düşünüyorum. Ürünlerin neler olacağı ve fiyatları temel olarak kafamda tamam ama kafamda cevaplandıramadığım iki tane soru kaldı, ilki ürünlerin sevkiyatını gerçekleştireceğim kargo firması ile nasıl anlaşma yapabileceğim (bunun için de soru açacağım), diğeri ise nasıl ödeme alabileceğim. iyzico link ile ödeme alabileceğiniz bir sistem kurmuş sanırım bir opsiyon bu olacak. Diğer sık okuduğum sistem ise shopier ile ödeme almak ama her ikisi hakkında da yeterli uygulamalı bilgi sahibi olmadığım için instagram'da satış yapma tecrübesini deneyimleyen ve mevcut olarak bir ödeme sistemi kullanan yazarlardan bilgi ve destek bekliyorum.

natavan

02.09.2019 14:44

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 3 Ekim 2021 10:22
    2

    bireysel hesaba iban üzerinden ödeme almadığınız sürece çok problem değil, çünkü bir yerden sonra ticaret yapmaya balmaış oluyorsunuz ve devlet de size hesabına bu kadar para girmiş sen bir milyon yedi yüz elli milyon sen milyar sen ne yaptın bu kadar parayı diye sana vergisini soruyor. sonuç olarak vergi müfettişler ile ceza ödemek için uzlaşmak falan gerekiyor duyduğum kadarıyla. bir tanıdığınızın şirketi varsa üzerinden faturasını keserek satış yaparsanız başınız da ağrımamış olur ve ürünleri gönderirken irsaliye sorunu da yaşamazsınız.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram'da nasıl ödeme alabilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.