5.00 / 1 oy

Amazon Prime Video'da izlemeye devam et çıkmıyor

Arkadaşlar merhaba, ben çok basit bir şey sormak istiyorum. Örneğin Netflix'te yarım bıraktığım film ve dizilerde izlemeye devam et diye bir seçenek çıkıyor ve böylece daha önce hem yarım bırakmış olduğum filmleri ve dizileri unutmadan tekrar görebiliyorum, hem de zaman zaman bitiremediğim filmlere örneğin ertesi gün devam edeceğim zaman uzun uzun filmi tekrar aramakla ve bulmakla uğraşmamış oluyorum. Hatta Netflix'i açar açmaz karşıma bu izlemeye devam et listesi geldiği için de çok kullanışlı olmuş oluyor. Akıllı televizyonda bile daha uygulamada oturum açmadan izleyeceğim filmi ya da diziyi ön izlemeden görerek seçip direk başlatabiliorum.

Amazon Prime Video'da ise izlemeye devam et şeklinde bir liste ya da menü göremiyorum. Yarım bıraktığım filmi tekrar açınca kaldığım yerden devam edebiliyorum, dizilerde de yine kaldığım bölümün son kaldığım noktasından otomatik olarak başlatıyor beni. Ama izlemeye devam et listesini Amazon Prime Video'da bulamıyorum. Acaba farklı bir yerde bu liste var da ben mi göremiyorum yoksa Amazon Prime Video uygulamasında ve sitesinde izlemeye devam et listesi ya da seçeneği yok mu?

Sitede paylaşılan son Amazon Prime Video başlıklarından bazıları:

bkz: Amazon Prime Video Animasyon Tavsiyeleri

bkz: Amazon Prime Video Dram Filmleri Tavsiyeleri

bkz: Amazon Prime Video Belgesel Tavsiyeleri

bkz: Amazon Prime Video Çocuklar için Film Tavsiyeleri

bkz: Amazon Prime Video Komedi Filmi Tavsiyeleri

bkz: Amazon Prime Video Korku Filmi Tavsiyeleri

bkz: Amazon Prime Video Gerilim Filmi Tavsiyeleri

yilmaz

23.02.2021 22:08

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 11 Haziran 2022 04:44
    0

    netflix kadar stabil çalışmıyor halen uygulaması, altyazı kaymaları falan da halen yaşanabiliyor. ama yine de genel anlamda bence başarılı bir televizyon uygulaması var

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Amazon Prime Video'da izlemeye devam et çıkmıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.