5.00 / 1 oy

Windows 10 Hoşgeldiniz Yazısında Kalıyor

Son Windows 10 güncellemesini yaptığımdan beri garip bir durumla karşılaşıyorum ve bilgisayarımın oturumunu da açamıyorum. Bilgisayar açılırken her zaman çıkan Windows 10 hoşgeldiniz ekranı geliyor, ama ekran bu yazıda kalıyor ve bilgisayarda oturum açamıyorum.

Güncellemeyi yaparken herhangi bir hata almadım, indirme ve kurulum işlemleri görebildiğim kadarıyla sorunsuz olarak tamamlandı. Şimdi bilgisayarı açamadığım için sıfırlamayı düşünüyorum, ama bu sefer de kurulu tüm programlar silinecek ve tekrardan kurmam gerekecek.

Windows 10'da hoşgeldiniz ekranının geçmemesi hatasını bypass etmek için bir yöntem ya da bu ekranı atlayablmek için bir kısayol gibi bir özellik bilen varsa çözüm üretebilmek adına paylaşabilir mi?

 

Editör editi: sitede yer alan bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: Windows 10'da Bluetooth Versiyonunu Öğrenmek

bkz: Windows'ta ikinci monitörü üste konumlandırmak

bkz: Windows 10 ekran görüntüsü nereye kaydediyor?

bkz: Windows 10 kullanıcı profili yüklenemiyor hatası ve çözümü

bkz: Adobe Premiere'de tam ekran ön izleme yapmak (Windows ve Mac)

bkz: Windows Powertoys Nedir ve Nasıl Kullanılır?

vaveyla89

07.06.2021 19:44

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 8 Kasım 2021 13:49
    0

    dosyalarınız silinmeden sıfırlama işlemi yapabilirsiniz ama kurulu olan tüm programlarınız da silinmiş olacağı için cmd üzerinden dosyalarınıza erişmeniz ve yedek almanız gerekir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Windows 10 Hoşgeldiniz Yazısında Kalıyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.