5.00 / 1 oy

Usb kablosu nasıl uzatılır?

Usb üzerinden çalışan ufak bir vantilatörüm var, evden çalışınca masadan kalkıp koltuk üzerinde kucağımda bilgisayarla çalışmaya başladım ama vantilatörü koyacak yerim kalmadı. İlk çözüm olarak fanı usb girişinden bilgisayara bağlamak yerine eski samsung telefonuma ait olan şart fişini taktım ve fişe bağlayarak çalıştırmayı başardım. Ama sorun şu ki vantilatörün kablosu çok kısa, prizin olduğu yerden benim olduğum yere kadar verdiği hava yetişmiyor, elektrik prizi çekme şansım da burada yok. En basit çözüm, usb kablosunu (vantilatöre sabir olduğu için çıkartıp uzun bir kablo da takamıyorum) bir şekilde uzatmak olacak. Usb kablosu uzatma gibi bir teknoloji var mı, varsa hangi ürünü tavsiye edersiniz?

sefa_cefa

22.05.2020 21:30

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Aralık 2021 15:28
    0

    internette usb kablo uzatma aksesuarları var, en ucuzunu seçmeden yorumlarına bakarak alırsanız çok az bir hız kaybı ile istediğiniz uzunlukta usb kablolarınızı uzatabilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Usb kablosu nasıl uzatılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.