5.00 / 1 oy

Udemy eğitim videoları nasıl download edilebilir?

Udemy eğitim videolarını offline durumdayken de izleyebilmek (uzun yolda otobüste vb) amacıyla download etmek istiyorum. Satın aldığım eğitimlerin bazılarında (sanırım eğer eğitmen izin verdiyse) video zaten indirilebilir olarak görünüyor (sağ alt taraftaki download özelliği aktif oluyor) ama eğer eğitmen izin vermediyse videoları indiremiyorum. Birkaç ay öncesine kadar tarayıcılardaki video downloader eklentileri ile bir sorun yaşamadan tüm videoları indirebiliyordum ama anlaşılan platform buna izin verdirmemenin bir yolunu bulmuş. Ancak tarayıcılardaki video indirme eklentilerinin download etmeyi başaramadıkları birçok platform videoları internetteki çeşitli sitelerden indirilebiliyor (facebook ya da twitter videoları gibi). Peki udemy videolarını indirmek için de bir araç, uygulama ya da internet sitesi var mı bildiğiniz?

mert0517

20.11.2019 08:58

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 13 Nisan 2020 07:44
    7

    Hiç kullanmadım ama github'da udemy videolarını indirmek için hazırlanmış ve işe yaradığı iddia edilen bir repo var. udemy-downloader-gui adıyla aratırsanız geliyor.

  • 5 Aralık 2021 23:25
    7

    google chrome'da stream recorder adında bir uygulama var, udemy videoları da dahil olmak üzere her türden video akışını bilgisayarınıza kaydetmenizi sağlıyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Udemy eğitim videoları nasıl download edilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.