5.00 / 1 oy

Ücretsiz yavru rottweiler sahiplendirme

Bir arkadaşımın adına bu başlığı açıyorum, önümüzdeki hafta doğmaları beklenen rottweiler yavruları için bilinçli ve köpek bakımı konusunda deneyimli bir aile arıyoruz. Yavrular bir süre annenin yanında kalacak ve ilk aşıları bu dönemde şimdiki ailesi tarafından yapılacaktır. Sonrasında ise herhangi bir ücret talep edilmeksizin tamamen köpeklerin değerini bilecek bir aileye yemleri ile birlikte verilecektir.

Rottweiler sahipleri ve henüz hiç rottweiler beslememiş ama çok vahşi bir biçimde yetiştirmeyi hayal eden kişiler kesinlikle tercih edilmeyecektir. Evinin bahçesi ve yaşam alanı müsait olan ve tercihen daha önce de rottweiler beslemiş, türün özelliklerini ve karakterini bilen bir aile tercih edilecektir. Bu sahiplendirme işlemi tamamen karşılıklı olarak iyi niyet esasına dayanacak şekilde yapılmak istenmektedir ve ben de sadece gönüllü aracı olarak aileye yardımcı olmaktayım. Yavruların sayısı ve cinsiyetleri konusunda henüz bir bilgi olmadığı için yardımcı olamıyorum.

Konu hakkında bana ulaşabilir ya da konu altına cevap yazarak iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Aile, sahiplendirmeden sonra aylık olarak köpeğin durumunu fotoğraf ya da kamera ile takip etmek istemektedir.

yeketaz

09.01.2021 02:14

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 22 Ocak 2021 01:14
    9

    Merhabalar, durumu güncellemeye fırsat olmadı. geçtiğimiz günlerde tüm sahiplendirme işlemleri tamamlandı. ilginiz ve bilgilendirmeniz için teşekkür ederim.

  • 21 Ocak 2021 14:51
    5

    Merhabalar, sahiplendirme yapabildiniz mi? yoksa dışarıdan bir talebi size değerlendirmeniz iletebilirim.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ücretsiz yavru rottweiler sahiplendirme

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.