5.00 / 1 oy

Ücretsiz Playstation Oyunları Nereden Takip Edilebilir?

Playstation Store'da zaman zaman bedava oyunlar oluyor, denk gelirsem buradan da paylaşıyorum zaten, ama store.playstation.com'dan bedava olduğunu görebildiğim, hiçbir ödeme yapmadan full sürüm olarak indirdiğim bu oyunları hep bir yerlerden duyarak öğreniyorum, öğrenmesem haberim olmayacak yani. Store'da o kadar filtre ve oyun sıralama seçeneği varken nedense sadece ücretsiz oyunları listeleyen bir sayfa hiç görmedim. Acaba böyle bir sayfa var da ben mi keşfedemedim (birileri bu bedava oyunları buluyor ki paylaşıyor sonuçta) yoksa insanlar da benim gibi teker teker oyunları gezerek ya da oyun haberlerinden öğrenerek mi ücretsiz oyunlardan haberdar oluyorlar? Her gün acaba bedava düşen bir oyun var mı diye saatler harcamaktansa tek bir kaynaktan takip etmek istiyorum ama playstation store'da ya da harici bir kaynak olarak böyle bir sayfa var mı?

Hasan81

29.06.2020 22:26

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 3 Kasım 2021 22:42
  2

  akıllı telefonunuzda google'ı ilk açtığınızda size ilginizi çekecek konular hakkında google news haberleri gösterilir. playstation konusunda birkaç habere tıkladıysanız zaten karşınıza indirim ve benzer kampanyaları içeren haberler sürekli olarak düşmeye başlayacaktır. bir de ekşi sözlük'te playstation store başlığını takip edebilirsiniz.

 • 11 Ocak 2022 13:28
  2

  psdeals sitesine kayıt olun ve indirim beklediğiniz oyunları takibe ekleyin. indirime girdiklerinde ya da ücretsiz olmaları durumunda mail alırsınız

 • 27 Ocak 2022 14:04
  0

  forumları takip edin, ücretsiz oyun haberlerini insanlar hemen paylaşıyorlar

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ücretsiz Playstation Oyunları Nereden Takip Edilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.