5.00 / 1 oy

Ücretsiz Clubhouse Davetiyeleri

Clubhouse uygulaması konusunda önce bilgisi olmayanlar için biraz bilgi vererek başlayayım. Clubhouse, yeni bir sosyal medya mecrası ve alışkın olduğumuz sosyal medya platformlarından farklı olarak görüntü ya da video yerine sesli mesajlara dayalı bir sosyal medya platformu.

Clubhouse platformu, henüz beta süreci devam eden bir sosyal mecra ve içeriye de sadece davetiyesi olan kullanıcılar kayıt olabiliyorlar. Her kayıt olan kullanıcı da iki kişiyi daha davet edebiliyor ve bu sayede daha kontrollü ve sağlıklı bir büyüme stratejisi benimsemişler. Hatta bu sayede reklamlarını da ücretsiz olarak çok iyi yapmış olduklarını düşünüyorum, insanlar birbirlerinden Clubhouse davetiyeleri isteyerek bu yeni sosyal mecranın reklamını da yapmış oldular.

Eskiden mirc vardı, farklı odalarda herkes yer alır ve bir chat ortamı oluşurdu. Yıllar sonra podcast diye bir teknoloji çıktı ve insanlar sesli olarak podcast üzerinden sesli olarak paylaşım yapma imkanı buldular. Clubhouse ise bu iki teknolojinin sentezlenmesi gibi düşünebilirsiniz. Örneğin yatırımcıların ya da sizinle benzer ilgi alanlarına sahip insanların bulunduğu bir sanal odaya girerek sadece konuşarak iletişim kurabilirsiniz. Ya da sadece dinleyici olarak bu canlı sohbetlere katılabiliyorsunuz.

Bu sayfayı da davetiyeleri olan ve paylaşmak isteyen arkadaşların derli toplu bir şekilde Clubhouse davetiyelerini paylaşabilmeleri amacıyla açıyorum, umarım paylaşım olur ve faydalı bir sayfa olur.

melli

02.02.2021 00:22

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 12 Şubat 2022 22:05
    0

    sahi böyle bir uygulama vardı ne oldu? android'e de gelecek uçacak kaçacak derken yalan mı oldu?

  • 6 Aralık 2021 03:55
    0

    sahi clubhouse diye bir şey vardı herkes yana döne davetiye arıyordu ve geleceğin en popüle sosyal medya platformu olacağı söyleniyordu ne oldu o iş? :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ücretsiz Clubhouse Davetiyeleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.