5.00 / 1 oy

Toyota Corolla Android Auto Kurulumu Nasıl Yapılır?

Toyota Corolla'ya Android Auto (bkz: Android Auto Nedir? Nasıl Kurulur ve Kullanılır?) kurmayı düşünüyorum, ama Android Auto kurulumunu kendim yaparsam garantinin bozulması gibi bir durum çıkarsa diye de korkuyorum (bkz: Arabaya Android Auto Kursam Garanti Bozulur mu?). Ama Toyota yetkili servislerinde kurulum yapılabiliyormuş ve sadece Android Auto kurulumu için yaklaşık 500 TL gibi bir ödeme talep ediyorlarmış.

İşin ilginç kısmı muhtemelen aracı servise de götürsem benim yapacağım kurulumun bire bir aynısını yapacaklar. Yani güncel Android Auto APK'sını araca kuracaklar ve kendimin de yapabileceği birkaç dakikalık bir işlem için benden yaklaşık 500 TL talep edecekler..

Soruyu şöyle sorayım, Toyota Corolla'ya Android Auto kurulumu yaptırmak için yetkili servise girmek zorunda mıyım yoksa bu kurulumu kendim yapsam da olur mu? Yoksa yetkili servisler kendi aralarında müşterilerden para kazanmak için böyle bir düzen mi kurdular. Yani her gelen araçta Android Auto var mı diye baktıktan sonra kurulumu yetkili bir servisin yapıp yapmadığını mı araştırıyorlar?

ayhanengin

23.12.2020 12:53

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Toyota Corolla Android Auto Kurulumu Nasıl Yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.