5.00 / 1 oy

Arabaya Android Auto Kursam Garanti Bozulur mu?

Android Auto uygulaması halen ülkemizde desteklenmiyor sanırım, ama telefonlara ve araçlara apk ile kurmak ve usb ile aktarmak mümkün diyen kaynaklar var internette. Toyota sahibi bir arkadaşım ise kendi yetkili servisinin sadece servis içerisinde belirli bir ücret karşılığında Android Auto destekleyen araçlara bu kurulumu yaptığını söyledi. Neden kendin yapmıyorsun madem destekliyor dedim, o zaman araç garanti dışı kalıyormuş dedi.

Toyota'nın kurumsal olarak böyle bir uygulama başlattığına dair bir haber ya da duyuru göremedim internette. Acaba servis kendi kendine böyle bir karar alarak bağımsız bir uygulama yapıyor olabilir mi? Konuyu bir üst noktaya getirirsek servisin araç sahiplerini android auto kurarsanız araç garanti kapsamı dışında kalır diye uyarmasının bir dayanağı var mıdır sizce? Dümyada milyonlarca insan her markadan aracına android auto kurarken otomobil firmalarının böyle bir düzenleme yapabilmeleri mümkün mü?

zerduest

03.10.2020 02:51

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Arabaya Android Auto Kursam Garanti Bozulur mu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.