5.00 / 1 oy

Three Identical Strangers belgeseli nereden izlenebilir? Netflix'te var mı?

Three Identical Strangers belgeseli, hayatımda izlediğim en orijinal ve sarsıcı belgesellerden birisi olduğu için hakkında iki satır bir şeyler yazmak istedim ki herkes görsün ve mutlaka izlesin. Özellikle de benim gibi karakterin doğuştan kalıtsal olarak mı yoksa zamanla hayattan öğrenilen bilgilerle mi edinildiği konusunda mükemmel bir araştırma içeriyor.

Three Identical Strangers, bebekken terkedilmiş üçüz kardeşlerin 19 yaşlarında birbirlerini bulmalarını ve ABD'de bir anda gündem olmalarını konu alıyor ve tamamen gerçek bir hikaye. Spoiler vermeden biraz daha bilgi vermek istiyorum, 1980 yılında üniversiteye başlayan kardeşlerden birisi tesadüfler sonucu henüz tanımadığı ve haberinin de olmadığı bir kardeşini ortak tanıdıkları üzerinden bulmuş oluyor ve durum zaten çok ilginç iken bir anda gazeteci bir tanıdığı vasıtasıyla üçüncü kardeş de duruma uyanıyor ve üçüz kardeşler bir anda ülkenin gündemine oturuyorlar.

Elbette bu hikayenin bir öncesi ve sonrası da var ama spoiler vermek istemediğim için izleyecek arkadaşları bu güzelim belgeselin heyecanından mahrum bırakmak istemiyorum. Three Identical Strangers belgeselini Netflix'te izleyebilirsiniz.

Benzer bazı başlıklarım için;

bkz: Mission Impossible 7 (Görevimiz Tehlike 7) filmi ne zaman nereden izlenebilir?

bkz: Gelmiş Geçmiş En Acıklı Türk Filmi Hangisidir?

bkz: Azizler Filmi ne zaman nereden izlenebilir?

bkz: Loki Dizisi Ne Zaman Nereden İzlenebilir? Netflix ya da Amazon'da Var mı?

bkz: Hangover Benzeri 10 Komedi Filmi Tavsiyesi

bkz: Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en garip 10 filmi

farukeczanesiiiiii

01.01.2021 01:15

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 6 Kasım 2021 00:16
  2

  izlemiştim bu belgeseli ve çok da beğenmiştim. izlemeyenlere spoiler olmasın ama üniversite çapına kadar neredeyse aynı görünen ve aynı alışkanlıklara birbirlerinden bağımsız olarak sahip olan insanların orta yaşlara ulaştığında ve ortak restoran açtıklarında birbirlerinden hem görünüş ve hem de karakter olarak nasıl uzaklaştıklarının canlı bir örneği niteliğinde. bir de bir araştırma varmış bununla ilgili deney olarak bu verileri bir çalışmada kullanacaklarmış, yaşımız yeter de sonuçlarını öğrenebilirsek gerçekten çok merak ediyorum çalışmanın konusunu ve sonuçlarını.

 • 6 Kasım 2021 01:15
  1

  tabula rasa teorisinin gerçek olduğuna dair bence de çok somut bir yaşanmış hadise, üçüz bile olsanız kendi özünüzden yaşadıklarınızla birlikte uzaklaşmış oluyorsunuz.

 • 8 Nisan 2022 08:37
  0

  halen var mı bilmiyorum ama beni çok etkileyen bir belgeseldi, gerçek hayatın çok uç ve vurucu bir örneği

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Three Identical Strangers belgeseli nereden izlenebilir? Netflix'te var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.