5.00 / 1 oy

Mission Impossible 7 (Görevimiz Tehlike 7) filmi ne zaman nereden izlenebilir?

Mission: Impossible serisi, aksiyon filmleri arasında hiç şüphesiz her sinemasever açısından çok özel bir yere sahiptir. İlk Mission: Impossible filminin vizyona girdiği 1996 yılından başlayarak her filmde bugün için bile birçok yenilikçi fikir ve aksiyon unsuru Mission: Impossible filmlerinde yer almıştır. Bu arada ilk filmin yönetmeninin Brian De Palma olduğunu da atlamamak gerek.

Özgünlüğünü bunca yıl her filmde koruyabilmiş ve tekrara düşmeden her yeni filmde yeni fikirler üretebilmiş böyle bir serinin yeni filminin çıkacak olması da haliyle her sinemaseverde bir heyecan uyandırıyordur. En azından ben Ethan Hunt (Tom Cruise) ve Luther Stickell (Ving Rhames) karakterlerini özlediğimi söyleyebilirim. Bu arada Tom Cruise da 58 yaşına girmiş ama hala yirmilik delikanlı gibi göründüğü için tüm cast ekibini gömerek seriyi bir 30 yıl daha götürür diye düşünüyorum :)

Yabancı haber sitelerini takip etmeyi seven birisi olarak serinin 7. filmi olan Mission: Impossible 7 (Görevimiz Tehlike 7) filmi hakkında çok fazla haber düşmeye başlayınca sanırım artık geliyor dedim. En son pandemi yasaklarına uymadıklarından dolayı Tom Cruise'un tüm ekibi nasıl küfür kıyamet fırçaladığının ses kayıtları düşmüştü, canla başla çalışıyorlar bu şartlarda bile yani. Ama filmin çıkış tarihine bakınca tahmin edilen vizyona giriş tarihinin 19 Kasım 2021 olduğunu gördüm. Muhtemelen daha geç bile olabilir ama daha erken olabileceğini sanmıyorum.

Filmin nereden nasıl izlenebileceğini ise günün şartları belirleyecek. Eğer virüs dedikleri gibi evrim geçirdiyse ve koronavirüs salgını bizleri evden çıkartmamaya devam edecekse muhtemelen filmi Netflix ya da Amazon Prime Video gibi bir dijital yayın platformu ile anlaşarak bu şekilde yayınlarlar. Ama o kadar parayı da kim verebilir orası da ayrı soru işareti. Ama sinemaya kimse gidemedikten sonra DVD satacak halleri de olmaz diye tahmin ediyorum. Hatta keşke Türkiye'deki yayın haklarını da BluTV ya da Exxen gibi yerli bir yayın kuruluşu alsa da aralarındaki daha kaliteli filmler yayınlama rekabeti daha da üst noktalara taşınsa.

Yakın zamanda çıkmış ya da çıkacak bazı diğer filmler konusunda açtığım diğer başlıklara da göz atabilirsiniz.

bkz: Bir Başkadır Dizisi Nereden İzlenebilir? Netflix ya da Amazon'da Var mı?

bkz: IMDB'deki En Yüksek Puanlı Türk Filmleri Hangileridir?

bkz: Sinema tarihinin gelmiş geçmiş en garip 10 filmi

bkz: Hangover Benzeri 10 Komedi Filmi Tavsiyesi

bkz: Loki Dizisi Ne Zaman Nereden İzlenebilir? Netflix ya da Amazon'da Var mı?

bkz: Gelmiş Geçmiş En Acıklı Türk Filmi Hangisidir?

farukeczanesiiiiii

24.12.2020 06:04

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 28 Ocak 2022 12:46
    0

    yeni filmin de o kadar reklamını yaptılar ama halen bitiremediler

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mission Impossible 7 (Görevimiz Tehlike 7) filmi ne zaman nereden izlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.