5.00 / 1 oy

Azizler Filmi ne zaman nereden izlenebilir?

Fragmanı yayınlandığı an izleyen herkesi merak içinde bırakmış, büyülemiş ve oldukça ilgi çekmiş olan “Azizler” filmi, 8 ocak 2021 tarihinde yayınlanacak. Filmin yayınlanacağı platform ise “Netfliks” olarak belirlenmiş durumda. Senaristi Berkun Oya olan “Azizler” filminin yönetmen koltuğunda Taylan Biraderler oturuyor. Kadrosu hakkında da kendinden oldukça söz ettirmeye başladı bile; Haluk Bilginer, Bergüzar Korel, Engin Günaydın, Binnur Kaya, Fatih Artman, İlker Aksum, Öner Erkal, Okan Yalabık, Gülçin Santırcıoğlu, Hülya Duyar, İrem Sak... Yani kendini her türlü izlettirecek bir komedi filmi olacağa benziyor şimdiden. Merakla filmin yayınlanacağı 8 Ocak 2020 tarihini bekliyorum. 

Not: “Bir Başkadır” dizisi gibi bir ses probleminin yaşanmayacağını dilediğim filmdir ayrıca. İzleyenleriniz bilir “Bir başkadır” dizisi çoğu sahnede ses seviyesi oldukça düşük kalitesiz ve bazen hızlı ve şiveli konuşmlarda ne izliyorum, hangi dilde izliyorum, altyazı açsam mı dedirtti çoğu kişiye. “Azizler” filminde muhtemelen bu şikayet ve önerilerin dikkate alınmış olduğunu düşünüyorum. 

farukeczanesiiiiii

20.12.2020 10:00

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 18 Ocak 2021 06:30
    33

    Film çok eleştirildi ama ben çok severek izledim. Filmin senaryosu yok diyenler kısmen haklılar, senaryosu yok değil ama hikayelerin anlatım tarzı biraz kopuk olduğu için kara komedi tadında ama yine de çok keyifli bir film olmuş. ben mutlaka tavsiye ederim eleştirenlere hiç aldanmayın.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Azizler Filmi ne zaman nereden izlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.