5.00 / 1 oy

Tenet DVD'si Ne Zaman Çıkacak?

Hayatımda ilk kez bir filmi çok merak edip de izleyemediğim oldu. Normalde ya gider sinemada izlerdik, ya da internette altyazılı olarak bir yerlerde güzel bir çekimi denk gelirdi. Tenet filmi o kadar çok övüldü ki spoiler yeme korkusuyla yazılanları da okuyamadım ve izleyecek bir yer de bulamadım. Hatta sitede tek dertli kişinin ben olmadığımı da yazılan sorulardan biliyorum :)

Tenet Filmi Ne Zaman Nereden İzlenebilir?

Tenet Filmi Netflix'te ya da Amazon Prime Video'da Var mı?

Günlük vaka sayıları bu seviyelerdeyken sinemaya falan da gidemem ve bugüne kadar gitmediğime de çok memnunum. Zaten artık film çıkalı aylar olduğu için DVD'sinin piyasaya çıkması gerek diye düşündüm ve internetten Tenet'in DVD piyasaya çıkma tarihine baktım. 15 Aralık 2020 tarihinde filmin DVD'si piyasaya çıkıyormuş. Sanırım ilk kez bir filmi izleyebilmek için DVD'sinin çıkmasını beklemek durumunda kaldım.

tenet dvd

Sonuç olarak Tenet'i izlemek için DVD'sinin çıkmasına bir aydan daha az bir süre kalmış durumda. Az daha bekleyin ve evinizde 4K ya da Full HD olarak kaliteli bir formatta BluRay ya da DVD olarak izleyin.

Bu arada film 15 Aralık'ta Amazon Prime Video'dan ve iTunes'tan da izlenebilecek sanırım ama Türkiye'de bu gösterimler olur mu emin değilim.

nahide1

23.11.2020 00:01

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tenet DVD'si Ne Zaman Çıkacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.