5.00 / 1 oy

Tenet Filmi Netflix'te ya da Amazon Prime Video'da Var mı?

Herkes bir tenet filminden bahsediyor, çok iyi aksiyon filmiymiş de tempo bir an olsun düşmüyormuş, senaryosu da efektleri de mükemmelmiş. Tenet filmini izlememiş birisi olarak sormak istiyorum, netflix'e de baktım, amazon prime tv'ye de baktım, hatta var mı diye internetten altyazılarına bile baktım ama ev ortamında herhangi bir şekilde izlenebilecek bir versiyonunu bulamadım bu filmin.

İnternetten araştırdığımda ise filmin sadece sinemalarda oynamakta olduğunu görüyorum, covid salgını pik yamışken bu kadar arkadaşım sinemaya gidip mi izlemişler yani bu filmi bunu anlamaya çalışıyorum. Eğer filmin evden çıkmadan izlenebilecek bir versiyonıu var ise nereden nasıl izlediğinizi yazabilir misiniz. Eğer yoksa bu filmi covid kapma meraklısı turnusolu olarak işaretliyorum ve filmi izlemiş olan herkesin bu ortamda koronavirüs kapma pahasına sinemaya gitmiş olduğunu anlıyorum.

Not: bu kısa soru çok kısa bir süre içerisinde geçerliliğini yitirebilir çünkü filmin dvd'si çıkar. Kısa vadeli olarak bu filmden bahseden arkadaşlarınız ile 14 gün süreyle görüşmemenizi tavsiye ediyorum.

volcan34

04.10.2020 00:31

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 22 Haziran 2022 11:14
 • 22 Haziran 2022 10:22
  0

  daha önce muhtemelen yoktu ama şu an Netflix'ten izleyebilirsiniz

 • 23 Haziran 2022 21:32
  0

  en az iki kere izlenmesi gereken bir film, işleyişi anladıktan sonra geriye doğru aslında neler kaçırdığınızı ancak ikinci izlemede anlayabiliyorsunuz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tenet Filmi Netflix'te ya da Amazon Prime Video'da Var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.