5.00 / 1 oy

Tefal OnTheGO Blender kullananlar tavsiye eder misiniz?

Yemek kanallarında özellikle bu ürünün adı vurgulanarak yapılan tanıtımlardan anladığım kadarıyla Tefl firması ürün tanıtımı için influencer'lara ciddi miktarda reklam yatırımı yapmış. Ben bir ürünü kendim bulup da sıradan kullanıcıların yaptıkları olumlu yorumları inceleyerek satın almayı seven birisiyim, eğer bir bilgi daha siz aramadan size geliyorsa bu bilgi genellikle en doğru bilgi olmuyor çünkü. Neyse, madem karşıma çıktı biraz bakayım dedim. Özellikle spora giderken kendi meyve/sebze/süt gibi karılımlarını hazırlayıp götürenler için mantıklı bir blender'a benziyor ama bu iş haricinde mutfakta ne kadar iş görür ona emin olamadım. 

Sürahi boyutu: 600 ml

Motor gücü: 300 W

Teknoloji: 4 bıçaklı

Daha işlevsel bir mutfak blender'ına ihtiyacım varken bu ürünle karşılaştığım için de olumsuz yaklaşıyor olabilirim ama bir tarafım da sanki detoks beslenme programları için böyle bir ürüne ihtiyacım olduğunu söylüyor. Bu ürünü kullananlar varsa yorunlarını, eleştirilerini ve şikayetlerini paylaşabilirse çok sevinirim.

engin103

06.12.2019 09:54

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Tefal OnTheGO Blender kullananlar tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.