5.00 / 1 oy

Takip ettiğiniz influencer'lar kimler?

Influencer denilince çok itici geldiğinin farkındayım ama beslenmeden spora, yaşam koçluğundan iş hayatına kadar bence hepimizin birilerinin tecrübelerini dinlemeye, eksikliklerimizi fark ederek açıklarımızı kapatmaya ve değişimi kabul ederek influencer deyip geçmemeye ihtiyacımız var. Influencer marketing bile artık bugünün pazarlama dünyasının etkin bir kolu konumuna geldiyse değişime karşı direnmek yerine rüzgarın estiği yöne dğru gitmeyi tercih etmek gerek. Influencer Türkçe karşılığı ile kanaat önderi gibi düşünülebilir, ama arkasında kalabalık ideolojik gruplar olmasına da gerek yoktur. Fenomen ile influencer arasındaki fark da uzmanı olduğu konudaki bilgisi ve etki gücüdür. influencer'ların etkileyici, karizmatik, ilham veren ve bilgisine güven duyulan kişiler olmaları şarttır.

Ben yemek sanat konusunda Vedat Milor'u takip etmekten çok hoşlanıyorum mesela, Teknoloji ve iş hayatı konusunda bir zamanlar Serdar Kuzuloğlu'nu takip ederdim ama artık etmiyorum. Kişisel bakım ve spor konusunda da takip ettiğim yerli ve yabancı youtuber'lar var, sizlerin tavsiye edeceği tüm influencer'ları da öğrenmek isterim.

mehmet can

07.09.2019 16:47

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Takip ettiğiniz influencer'lar kimler?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.