5.00 / 1 oy

Sur Çelik Kapı Kullanan Yorumları ve Şikayetleri

Merhabalar, evdeki çelik kapıyı değiştirmeyi düşünüyorum ve çelik kapı üreticilerinin ürünlerini inceliyorum. Sur çelik kapı'nın youtube videolarını gördükten sonra sitelerinden ürünlerini inceledim ve özellikle Forked isimli ahşap kaplamalı modelleri hem çok şık, hem de çok güvenli geldiği için bu modelde karar kıldım. Kapının fiyatını da internet sitelerinde 7100 TL olarak paylaşmışlar, bence bu kadar güvenliğe karşılık makul bir fiyat. Fiyatlara nakliye ve montaj dahil değilmiş, o konuda da yakında bilgi talep edeceğim. Ama bulunduğum apartmanda inşaat dönemi yaz aylarında oldupu için her türlü 5 ay kadar daha beklemem gerekiyor ve bu süreçte de araştırma yapmaya devam etmek istiyorum.

Bu soruyu açmamın nedeni, Sur çelik kapı modellerinden birisini satın alarak kullanmış olan yazar arkadaşların görüş, yorum ve şikayetlerini almak. Örneğin montaj işlemi sancılı mı geçiyor ve kaç günde tamamlaıyor, ustalar temiz çalışıyorlar mı ve ürünün kalitesi gerçekten anlatıldığı kadar üst seviyede mi gibi. Bir de olası bir deprem vb durumunda kapının sıkışıp da evde mahsur kalma korkum var ama bu durumda sizce kapının açılmaması gibi bir risk söz konusu olabilir mi?

bkz: En sağlam çelik kapı markası hangisi?

selçuk tunç

05.02.2021 18:19

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sur Çelik Kapı Kullanan Yorumları ve Şikayetleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.