5.00 / 1 oy

Su Geçirmez Yara Bandı Tavsiyesi

Herkese selamlar, yemek yaparken çok şık bir hareketle sol avcumun içinde derin olmayan bir çizik attım. Avuç içi kadar kesiğin rahatsız ettiği bir yer de yoktur çünkü sürekli avcumu oynattıkça yaranın ağzı açılır gibi oluyor ve çok acıtıyor. Ama benim için asıl problem el yıkamak. Günde en az 50 kere elimi yıkayan insanım, yara bantları da her yıkamada ıslanıp elimden düştükleri için saatlerce su geçirmeyen yara bandı aradım durdum. Neyse sonuç olarak beğendiğim bir yara bandı buldum (Rossman Altapharma Pflaster-Strips Sensitiv) ve hem bu yara bandını tavsiye etmek için bu soruyu açıyorum, hem de belki suya karşı daha da dayanıklı bir yara bandı önermek isteyen birisi olursa buraya cevap yazabilmesini istedim.

Bu yara bandını yaklaşık 3-4 saat kullanabildim, bu sürede sol avcumun içi de su gördü ama çok da zorlamadım açıkçası. Diğer bantlar ise suyu görür görmez kendilerini bırakıyorlardı. 

Rossman Altapharma Pflaster-Strips Sensitiv

su geçirmez yara bandı

Manzara pek hoş olmadığı için elime takılmış halini çekip atmıyorum.

İlyas90

28.10.2020 17:37

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Su Geçirmez Yara Bandı Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.