5.00 / 1 oy

Sony PlayMemories Home Programı Nasıl Kullanılır?

Evdeki eski video kameradaki kasetleri bir şekilde dijitalleştirebilmek için (bkz: Eski Video Kamera Televizyona Nasıl Bağlanır?) birkaç gündür uğraşıyorum ama halen başarılı olamadım. Artık Sony'nin sayfasındaki çözümlere bakmaya başladım belki bir faydası olur diye, kablo bağlantılarını yaptığımı düşünüyorum ve görüntü alamıyorum çünkü. Sony de eski cihazları bilgisayara bağlamak ve içerilerindeki videoları düzenleyerek import edebilmek için PlayMemories Home adında bir program geliştirmiş ama bu programı da kurduktan sonra yine bilgisayara hem usb'den hem de adaptörler aracılığıyla HDMI'dan bağladığım kameramı gösteremedim.

Probşem PlayMemories Home programından mıdır yoksa kameramın çıkışlarından mıdır bilemiyorum ama çok basit bir şey için gerekeiz zaman harcadığımı düşünmeye başladım. Youtube videolarında eski cihazlarını 2 dakikada bağlayıp gösteriyorlar insanlar, ben de çalıştığını bildiğim kamerayı aynı şekilde bilgisayara ya da televizyona bağlıyorum ve No Signal diyor. Acaba PlayMemories Home programının farklı bir kullanımı mı vardır yoksa farklı bir problem olabilir mi?

hasan

05.12.2020 23:53

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Sony PlayMemories Home Programı Nasıl Kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.