5.00 / 1 oy

Snow Tubing Türkiye'de Nerede Yapılabilir?

Youtube'da yurt dışında özellikle kayak oteli tarzı işletmelerde tüp gibi (denizdeki hamburgerin altının kapalı versiyonu) şişme plastiklerin içinde tepeden aşağı kayabildiğiniz ve adının da snow tubing olduğunu öğrendiğim eğlence olanakları olduğunu gördüm. Çok maliyetli bir iş geliştirme fikri olmadığı belli olduğu için bizim kış tatili otelleri bunu çoktan uygulamaya başlamışlardır dedim ama internetten de hiç örneğini bulamadım desem yeridir.

Bir hafta tatil yapmalık ve içinde snow tubing etkinliğinin de olduğunu bildiğim bir kış oteli arıyorum. Konum olarak çok fark etmez, nereye gitsek nasıl olsa bu pandemiden sonra bize çok iyi geleceğini bildiğim için Bolu Kartalkaya, Bursa Uludağ, Erzurum Palandöken, Kayseri Erciyes gibi kayak otellerinin bulunduğu bölgelerden birisinde olabilir. Ama dediğim gibi amacım biraz da snow tubing yapmak ve hevesimi gidermek. Otelin olanaklarının da iyi olması bir diğer şart olacak elbette.

Türkiye'de snow tubing yapılabilen yerler bilenler varsa nerede hangi otellerde olduğunu yazabilirler mi?

gdemir

29.12.2020 14:45

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Snow Tubing Türkiye'de Nerede Yapılabilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.