5.00 / 1 oy

Samsung Health Adım Sayısı Rekorumu Görmek İstiyorum

Samsung Health'i çok aktif olmasa da kullanıyorum, en azından arada bir bir yere yürüyerek gittiğimde ne kadar adım attığımı ve ne kadar mesafe yürüyüş yaptığımı bana göstermesi hoşuma gidiyor. Ama kendime koyduğum günlük hedefleri özellikle pandemi döneminde evden de çıkmamaya özen gösterdiğim için tutturamıyorum ve açıp geçmiş grafiğime baktığında son adım sayılarımın veri olarak hep diplerde olduğunu görerek moral bozuyorum.

Bugün birisine bir günde attığım adım sayısının en fazla kaç olduğunu göstermek istedim, hatırladığım kadarıyla 25000 adım gibi bir rekorum vardı 2 yıl kadar önce kendi yürüyüş rekorlarım arasında ama 1 yıldan eski verilerimi göremediğim için bulamadım. Sorum da bununla ilgili olacak.

Samsung Health'te 1 yıldan eski adım sayılarımı ve mesafelerimi görebilmek için ne yapmam gerekiyor, yoksa Samsung Health 1 yıldan eski verileri saklamıyor mu? Bir de kendi yürüyüş rekorlarımı kolay yoldan görebileceğim bir ekran ya da kısayol varsa nasıl erişebileceğimi söyleyebilir misiniz?

celebicem

29.01.2021 10:57

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 28 Şubat 2022 01:56
    6

    bu gibi konularda nedense aklıma hep nintendo geliyor, yazılımsal motivasyon ve rekor kırdırma isteği uyandıran oyunları gerçekten tam anlamıyla sınırlarınızı zorlamanızı sağlıyor. samsung'un health uygulamasında çalışan ekibini komple nintendo'ya staja göndermesini önerebilirim.

  • 1 Mart 2022 15:14
    0

    nintendo ne alaka samsung ne alaka, en azından apple falan deseydiniz?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Samsung Health Adım Sayısı Rekorumu Görmek İstiyorum

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.