5.00 / 1 oy

Rus ruleti nasıl oynanır?

Gerçekten mermi koyup da oynanmadığı sürece aslında keyifli olabilecek bir oyun diye düşünüyorum. Top kısmı dönen tabanclarda mermi koyma kısmında bulunan 6 boş göze sadece bir mermi koyarak topu döndürüyorsunuz. Sonra da masa başındaki 6 kişi sıra ile tabancayı kafasına dayayıp tetiği çekiyor. Tabii ki mermi kimde patlarsa o geceki tüm içkiler o şanslı kişiden oluyor. Bir de bunun tam tersi versiyonu bir oyun olsa o da keyifli olabilir. Belki böyle bir oyun, hatta bir ismi de vardır yani böyle bir oyun da olabilirmiş aslında diye düşünen bir ben değilimdir muhtemelen. 

Bu oyunda da 6 mermi yerine 5 adet mermi koyup yine sırayla tetiği çekiyor bu 6 kişi. Kimde mermi patlamazsa o beş kişi bu şanslı kişiye içki ısmarlayabilir ya da para verebilir. Artık ne için iddiaya gireceğinize de siz karar verin. 

Fakat rus ruletini bırakın gerçek tabancayı her hangi bir oyuncak silay ve içinde plastik mermiyle bile yakından oynamamak gerek. Mesafe ne kadar kısalırsa acı da o kadar yüksek olacaktır. 
 

malabacak

16.02.2021 02:34

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 14 Aralık 2021 19:26
    0

    bir de laz ruleti var, rus ruletinin smith wesson ile oynanan versiyonu

  • 3 Şubat 2022 08:07
    0

    sanki uzun eşekmiş gibi de nasıl güzel eğlenceli oyunmuş :)

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Rus ruleti nasıl oynanır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.