5.00 / 1 oy

Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak?

Bu ülkede maalesef sırf Recep İvedik filmlerini izlediği için espri anlayı ya da entelektüellik seviyesi üzerinden aşağılanan insanlar var. Bu arkadaşlardan bir kısmıyla televizyonda Recep İvedik filmlerinden birisi oynarken birlikte denk gelmişliğim de çoktur, en fularlısı bile gülmüştür.

Komedi filmlerinin de farklı türleri vardır, sinema illa insanın sanatsal açlığını gidermek ya da güldürürken düşündürmek için var olması gereken bir sanat değildir. Hollywood'da da absürt komediler vardır mesela ve oldukça da talep görürler. Recep İvedik serisini de sorgulamadan güldüren filmlerden birisi olarak gördüğüm için serinin tüm filmlerini izlemişimdir ve bir sonraki filmlerin çıkmasını da hep beklemişimdir. Instagram'a günde saatlerini ayıran arkadaşların sadece gülmeye ayıracak 2 saatleri yokmuş gibi davranmaları da hiç samimi değil ayrıca.

Soruya uzun bir altlık yaptıktan sonra artık asıl merak ettiğim şeye gelelim, Recep İvedik 7 filmi ne zaman çıkacak ve Netflix'te olacak mı bilgisi olan var mı?

cukalvat or

21.08.2020 20:54

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

 • 13 Kasım 2021 14:34
  4

  belki çıkmış bile olabilir, nereyi açsam o kadar çok recep ivedik filmi karşıma çıkıyor ki neden bu kadar çok olduğunu da neden daha fazlasının gelmeye devam ettiğini de kafam almıyor.

 • 6 Mayıs 2022 06:46
  3

  muhtemelen çıkmıştır bile (haberim yok) ama çıkmadıysa bile çekileceği kesin olan filmdir

 • 22 Ocak 2022 00:48
  0

  gerçekten dört gözle beklediğiniz bir film midir çok merak ettim?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Recep İvedik 7 Ne Zaman Çıkacak?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.