5.00 / 1 oy

Purge dizisinin 3. sezonu nereden izlenebilir?

Purge filmlerini, konusunun özgünlüğünden ötürü çok sevmiştim ve Amazon Prime Video'da da The Purge dizisini görünce bir şans vereyim dedim ve 2 sezonu 10'ar bölümden olmak üzere tümünü seyrettim. Kısa bir yorum yapacak olursak ilk sezondan bağımsız olan ikinci sezonu çok daha başarılıydı ve distopyanın arka planı ile arınma gecesi olmayan dönemlerdeki sosyal yaşam konuları çok daha ilgi çekici olmuş. Ama ikinci sezonun sonunda devamı çekilecekmiş gibi görünen dizinin 3. sezonu olmadığını gördüm internette.

The Purge (Arınma Gecesi) dizisinin 3. sezonu yayınlanacak mı, yayınlanacaksa Amazon Prime Video, Netflix vb. nereden izlenebilir bilgisi olan var mı?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: 70'li yılların en iyi 20 korku filmi

bkz: 2020'nin En İyi Korku Filmleri

bkz: Gelmiş Geçmiş En İyi Türk Korku Filmleri

bkz: 2021'in En İyi Korku Filmleri

bkz: 2019'un en iyi korku filmi hangisi?

bkz: En İyi Netflix Gerilim ve Korku Filmleri (Mart 2020)

Okan Baltalı

19.06.2021 19:52

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 19 Haziran 2021 21:23
    12

    The Purge dizisi maliyetli bir proje olmasından ötürü 2. sezonun ardından 2019 ya da 2020 yıllarında sonlandırıldı ve devamı çekilmeyecek bildiğim kadarıyla. Ama başarılı bir ikinci sezonun ardından bence de yazık ettiler diziye devam etmeliydi. Ama o kadar kostüm, yollar, araçlar, figüranlar falan derken gerçekten maliyetli olmasını anlayabiliyorum. Yapımcılar 10 kişilik bir ekip ve 3 odalı bir stüdyoda onda biri maliyetle sitcom çekmeye karar vermiş olabilirler :)

  • 2 Ağustos 2022 14:53
    0

    sonraki sezonunun çekilmeyeceği dizilerde bari bir final bölümü çekseler de konu nihayete kavuşsa ve izleyici de yıllarca verdiği zamanın karşılığını alabilse, e nolacak şimdi?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Purge dizisinin 3. sezonu nereden izlenebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.