5.00 / 1 oy

PS4'te Amazon Prime Video Altyazı Kayma Sorunu

Amazon Prime Video üyesi oldum ve videoları izlemek için Playstation 4 oyun konsolunu kullanıyorum. Netflix dizilerinden pek sıra gelmediği için Amazon Prime Video uygulamasını nadiren ne var ne yok diye açıyorum desem yeridir. Çok kullanmamamda altyazılı dizileri izlerken altyazıların senkronizasyonunun zamanla kaymasının da psikolojik etkisi olabilir tabi.

Altyazıların kayması problemi Amazon Prime Video içeriklerinden mi kaynaklanıyor yoksa Amazon Prime Video'nun PS4 uygulamasından mı emin değilim ama bu sorunu çözmeyi halen başarabilmiş değilim. Ama yapmakta olduğum aylık ödeme 8 TL olduğu için muhtemelen bu problemler gözüme hiç batmıyor. Amazon'dan prime üyesi olarak sipariş verebilmek için prime sistemine üye oldum, Amazon Prime Video sistemi de yanında promosyon gibi oldu. Ama yine de dümnya çapında Netflix'in en büyük rakiplerinden birinden bahsediyoruz ve Türkiye'de sunmakta oldukları içerikleri de bence sürekli olarak geliştirmeye devam edecekler. Bu yüzden kısa bir süre sonra Netflix'teki dizilerim bittiğinde Amazon Prime Video uygulamasında daha fazla zaman geçirmeye bile başlayabilirim belki. O zamana kadar bu sorunu yaşayıp da çözebilen birileri olursa sorunun çözümü konusunda izlediği adımları paylaşabilirse çok memnun olurum.

kaantuna

10.10.2020 14:45

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PS4'te Amazon Prime Video Altyazı Kayma Sorunu

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.