5.00 / 1 oy

producthunt.com nedir?

producthunt.com, yeni kurulmuş start-up'larla ilgili çok kısa özet bilgiler bulabileceğiniz ve yeni uygulamaları takip edebileceğiniz oldukça pratik bir internet sitesidir. Projelere dair açıklamalar, sorular, yorumlar gibi bilgileri producthunt.com'dan takip edebilir, hatta aklınıza gelen bir fikir için daha önce başka bir yerde yapılmış mı diye arama yapabilirsiniz.

Kendi start-up'ınızı ya da projenizi de producthunt.com üzerinden yayınlayabilirsiniz ve insanların geri dönüşleri ile birlikte o günün ve haftanın en iyi uygulamaları arasında kaçıncı sırada yer alacağını görebilirsiniz. Producthunt yabancı bir platform olduğu için sadece ABD'den giriş yapılıyor diye düşünmeyin, tüm dünya üzerinden aktif olarak milyonlarca kullanıcı tarafından takip edilen ve belki de projenize yatırımcı bulabileceğiniz bir ağ olma özelliğine de sahip.

Producthunt

Tüm girişimcilerin projelerini tanıtmak ve insanların geri dönüşlerini alabilmek için Producthunt'ı incelemesini ve buradan start-up'larını tanıtmalarını tavsiye ediyorum. Eğer ilham almak için yen, çıkan yabancı projeleri takip etmek isterseniz de yine Producthunt takip etmeniz gereken siteler arasında yer alıyor.

benimadimcemil

07.10.2020 04:04

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
producthunt.com nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.