5.00 / 1 oy

PDF Watermark Kaldırma Önerileri (Online ve Ücretsiz)

Geçen yıl kendi hazırladığım bazı dokümanlarda arka plana geçen yıla ait eğitim bilgilerini watermrk olarak eklemiştim ve eklerken de PDF dosyalarına topluca silik filigran (watermak) eklemek gibi online watermak ekleme sitelerini kullanmıştım. PDF'i word belgesinden dönüştürmüştüm ama şimdi orijinal word belgelerini bulamıyorum ve elimde sadece sayfalar halinde filigranlı PDF dosyaları kaldı.

Mevcut PDF dosyasının arka planındaki silik filigranları kaldırabilmek için ne yapmam gerekir, bu işlem için kullanabileceğim (watermark eklerken kullandığım gibi) ücretsiz ve online internet siteleri bilen varsa adreslerini paylaşabilir misiniz? Yoksa watermark kaldırmak için geliştirilmiş bilgisayar programları (Windows gibi) ya da akıllı telefon uygulamaları (Android ya da iphone olabilir) bilen varsa ücretsiz olanlar tercih sebebi olsa da paylaşabilir misiniz? Eğer sadece ücretli programlar varsa ama kesin çözüm sağlıyorlarsa ücretlerini de ödemeye razı olabilirim çünkü tüm dokümanlarımda aynı problemi yaşıyorum ve tümünü kurtarmam gerekiyor acil olarak.

seyit

16.01.2021 13:18

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PDF Watermark Kaldırma Önerileri (Online ve Ücretsiz)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.