5.00 / 1 oy

PDF Dosyalarını Birleştirmek (C# ve ASP.NET)

Merhabalar, ASP.NET ve C# kullanarak basit bir uygulama güncellemesi yapmam gerekiyor. Önce kullanıcının arayüz üzerinden yaptığı seçimlere bağlı olarak bir teklif formu üretmem gerekiyor (pdf formatında), sonra da bir firma kataloğunu da bu teklif formatının devamı olacak şekilde arkasına ekleyerek tek bir pdf dosyası olarak indirebilmesi gerekiyor.

Kullanıcı arayüzü textbox ve dropdownlist seçimleri ile geleceği için burada pek sorun olacağını sanmıyorum, ama sonrasında hem bu seçimlere bağlı olarak bir pdf dosyası oluşturmak, hem de bu pdf dosyasını statik başka bir pdf dosyası ile arka arkaya birleştirip tek bir pdf dosyası olarak indirebilmesini nasıl yapabileceğimi bilemedim.

C# ve ASP.NET konularında uzman olan arkadaşlar kod vermeseler bile en azından ne kullanabileceğim ve izlemem gereken çözüm yolu konusunda yardımcı olabilir misiniz?

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer başlıklar için;

bkz: ASP.NET Kullanıcı Session ID'sini sabitlemek

bkz: CDATA Nedir ve Nasıl Kullanılır?

bkz: Asp.NET Inheritance security rules violated while overriding member Hatası ve Çözümü

bkz: ASP.NET'te sadece tarihi yazmak (saati silmek)

bkz: (C# ve Asp.NET) String'in sadece ilk harfini büyük harf ile yazdırmak

bkz: Godaddy'de ASP.NET ile Mail Gönderme Kodları

oissende

15.06.2021 14:11

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 15 Haziran 2021 17:31
    27

    merhabalar, uzun zaman önce pdfsharp kütüphanesini kullanarak benzer bir uygulama hazırlamıştım. bu uygulama için de fazlasıyla yeterli olacaktır.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
PDF Dosyalarını Birleştirmek (C# ve ASP.NET)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.