5.00 / 1 oy

Ücretsiz canlı destek chat sistemlerinin hangisi en iyisi?

İnternet sitesinde canlı destek sistemi olarak kullanmak üzere ücretsiz kullanım imkanı sunan zendesk (sanırım bu canlı destek sistemlerine genel olarak zendesk deniyor ya da bir selpak sendromu yaşıyor da olabilirim) sistemleri inceliyorum. Zopim daha önce de kullandığım ve memnun kaldığım bir altyapı sunuyor ama diğer markaların alternatif ürünlerini de merak ettiğim için internetten neler varmış diye biraz arama yaptım. Rekabette isimlerini duyurabilmek için Pure Chat, Tawk.to, Jivochat, Smartsupp, Userlike ve Hubspot gibi markalar da birden çok kullanıcılar için ücretsiz kullanım özellikleri sunmuşlar. Aralarında kullandığınız canlı chat sistemi olup da tavsiye etmek isterseniz lütfen yazın.

utku33

23.10.2019 19:30

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 22 Şubat 2022 10:15
    1

    siteye whatsapp chat entegre etmek varken bu tür canlı destek sistemlerine gerçekten gerek var mı?

  • 17 Mayıs 2022 07:43
    0

    yazışmalarınızın başka firmaların sunucusunda saklanıyor olması ve ürünlerin de ücretsiz olması ister istemez bir veri hırsızlığı fikrini akıllara getiriyor

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ücretsiz canlı destek chat sistemlerinin hangisi en iyisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.