5.00 / 1 oy

Oysho marka incelemesi

Oysho iç çamaşırı üretimi ile başlayan sonrasında ev kıyafeti, spor kıyafetleri, plaj kıyafetleri, aksesuar ve ayakkabı gibi ürün yelpazesini genişleterek 44'ün üzerinde ülkede mağaza ve online satış ile müşterilerine ulaşmaktadır.İspanyol markası olup, İnditex tekstil grubu üyesidir. 

Ürünlerinin kalitesinden öte önce görsellikleri sizi kendine aşık eder. Bir kere içine girip alışveriş yaptığınızda ise bir daha hep Oysho'dan ürün almak isteyeceksiniz çünkü renkleri, dokusu ve kalitesiyle de sizi kendine aşık ettirecektir. Spor kıyafetleri ile yoga ve meditasyon yapanları da unutmayan firma şu aralar anne adayları ve yeni anneler de için de ayrı bir konsept oluşturmuş durumda. 

Ürün içerikleri her ne kadar diğer markalar gibi pamuk olsa da birinci yıkamadan sonra farkı hissetiriyor. Ola ki bir hata ya da deformasyon oldu ürünün arkasında duran nadir firmalardan biridir. Not: İnternette son zamanlarda yapılan olumsuz yorumlar, pandemi dolayısıyla mağazaların kapalı olması ve kargo firmalarında yaşanan dünya genelindeki sorunların Oysho markasını da etkilemesi sebebiyledir.  

 

lalll

17.11.2020 03:50

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Oysho marka incelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.